banner6

İLHAN KESİCİ NEREYE KOŞUYOR ?

Evet, Merkez sağda bir lider aranıyor... Ancak adam gibi adam olmasını ve sözünde durmasını bilen, insanları kandırmayacak bir lider arıyor merkez sağın siyasetçileri Hatta biraz ileri gidersek, bu lider siyaset ve ekonomi bilgisinin yanında, hitabet şeklinin fevkalade olması, ağzından çıkan kelamı-telaffuzu -anlaşılabilir olmalı; yani dinleyenler o konuşurken huzur bulmalı. 

23 Mart 2021 08:05
İLHAN KESİCİ NEREYE KOŞUYOR ?

Görsel olarak da albenisi olmalı. Yüzüne bakınca burnunun, ağzının, saçının, bıyığının, genel yüz yapısının düzgünlüğü, yani genel manada sevimli ve sempatik bir görüntüye sahip olmalı. Bunlar sayın İlhan Kesici’de var mı yok mu bilmem ama, bende biraz parti genel başkanlığı için şık bir yapıya sahip olmadığı kanaati var. Bir başka husus var, bu insanlar artık kandırılmak istemiyor. Daha doğrusu, oyalamaları ve kandırmaları ile senelerdir insanlarla adeta alay edercesine tavır sergileyen, ha bugün, ha yarın PARTİ KURUYORUM diyerek, ANAP’lılarla, DP’lilerle, mütedeyyin siyaset adamları ile bir nevi alay eden sayın İLHAN KESİCİ gerçekten aday olursa bundan sonra havasını alır, çünkü o itimat kaybına uğradı. Onun arkasından gidenlerin de güvenilirliğinin kaybolacağı inancını taşıyorum. ANAP’ın eski gurup başkan vekillerinden Beyhan Aslan, İlhan Kesici’nin parti kuracağı ile ilgili net açıklamasını yapacağını söylemiş. Yani bu demektir ki, Martın son haftası veya Nisan’ın ilk haftası açıklamasını yapacakmış. Her şeye rağmen yine de saygı duyar, her şeye rağmen destek veririz. Bekleyelim göreceğiz bakalım. EMİRHAN VAPUR

Değerli Demokratlar, çok kıymetli kader ve dava arkadaşlarım; Sn.İlhan Kesici 3 yıl hepimizi,81 ildeki Demokrat’ları oyaladı, atlattı, neler yaptı yazmakla anlatamam,10 yıl Sn.Nevzat Ercan,Sn.Mehmet Gazioğlu,Sn.Beyhan Aslan,Sn.Bayar Öktem,Sn.Hasan Ekinci ve arkadaşlarını bir gün öyle, bir gün böyle, neler, neler. Hiç bir şey yapma cesareti, yüreği, azmi yoktur bu adamın. Sn.Bayar Öktem vekilim,her türlü finansmanı sağlayacaktı.Bazı söylemleri şöyle,Davutoğlu,Babacan partileri kursun görelim,gördük,Yunanistan’la aramız açık bekleyelim,Kılıçdaroğlu kurultaya gidiyor istifa etmekle zarar veremem,ABD seçim olsun görelim,TBMM si açilsin,açıldı,Güniz sokakta ki Demirel’in ofisi karargah olarak kullanacaktı,Demokrat parti ve diğer sağ partileri birleştirecekti,daha bir çok dolaylı atlatmalar,boş sözler,palavralar,inanilmaz.İsteyen arkadaşlarıma ispatlı konuları telefonla anlatabilirim.Şahitler sn.Muharrem Ün,sn.Mehmet Ali Özdemir,sn.Muhsin Şener Kıralı,sn.Davut Çakmak,Sn.Yaşar Aydın. Olan oldu, geçen günler heba oldu. Ülke perişan durumda. Memleket ve millet davasına sahip çıkmanın tam zamanı. Bu milleti böylesine mahsun ve mahcup bırakmayınız lütfen SELEHATTİN TÜYLÜ

MERKEZ SAĞ UĞRUNA NE İHMALKARLIKLAR, NE İSTİSMARLAR YAPILIYOR ? * Bu kadarı da fazla… DP, AP, DYP ve ANAP’ın mutfağından sebeplenen karnı doyduktan sonra kenara çekiliveren siyasetçi büyüklerimizin vurdumduymazlıkları kamuoyunda gündem teşkil etmeye başladı. * Şu an itibarı ile ülkenin dar boğaza düştüğü bir dönemde bu saygı değer büyüklerimiz ne diye böylesine vurdum duymaz davranış içindeler anlamış değilim. Aralarından bir babayiğit, bir vatanperver çıkaramıyorlar mı?.. Rahmetli Özal’ın mirasına sahip çıkan olmayacak mı; dört tabana dayalı bir siyasi organizasyon için bir yiğit, tecrübeli bir ağabey çıkmayacak mı?.. Rahmetli Süleyman Demirel’in mirası kırata ve hatta Rahmetli Menderes’in can verdiği Demokrat davası mahsun mu kalacak ?. Lütfen, lütfen hepiniz bir araya gelin ve milletin beklentisine cevap verin. Hüsamettin Akçapınar (Editör )

Yorumlar
Adınız
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.